Israel 24 - 26 June 2015

The Judges Have Spoken!

Our panel of judges has made its decision. Congratulations to all of the filmmakers and teams who participated. We are proud to announce our winners!

Best Use of Character
מעצר, בית: של קבוצת רוקמי החלומות

Best Use of Prop
על כל אב: של קבוצת הגן הזאולוגי

Best Use of Line
קאט: של קבוצת 4T8

Best Use of Genre
האחד מי יודע? של קבוצת The UnFilmAble

פרס חביב הקהל
אג'ואים בחורף: של קבוצת Save Ferris

פרס העיר העתיקה
על חטא: של קבוצת Since 48

Best Musical Score
יואב שמש: על הסרט עינב של קבוצת השכנים

Best Cinematography
של קבוצת קונג פו חלבה No Eskype רני אבידן: על הסרט

Best Editing
מיני מנטל: של קבוצת The Bar Mitzva Boys

Best Actress
רותם כרמלי: על הסרט מעצר, בית של קבוצת רוקמי החלומות

Best Actor
תומר שרון: על הסרט מעצר, בית של קבוצת רוקמי החלומות

Best Writing
ציון לשבח: של קבוצת פיצי פרודקשין

Best Directing
של קבוצת קונג פו חלבה No Eskype רני אבידן ושוהם גלס: על הסרט

Runner Up for Best Film
מעצר, בית: של קבוצת רוקמי החלומות

Best Film
מיני מנטל: של קבוצת The Bar Mitzva Boys


Israel 48HFP Links




Required Elements

Character  Yoni or Yael Keinan, Money Exchanger (יוני או יעל קינן, חלפן/נית כספים)
Prop  a hanger (קולב)
Line  "Isn't he from Jerusalem?" (הוא לא מירושלים?)

Our Organizers

the-jerusalem-development-authority logogreen-productions-small logo
jerusalemfilmtvfund logojerusalem-muni logo
jerusalem2 logo

Our Sponsors

teva logo
look-at logotarya logo
maccabee-beer logojerusalem-film-festival logo
angel-bakery logomakologo logo
jerusalemcinematheque logothe-hive-pro logo
db-studios logogo-pro logo
daa logostudio-productions logo
draft-rishon logonahlieli logo
the-third-ear logopond5-new logo
moviemagicsw logoshalev-soft logo
nissan-nativ logozinko-studios logo
ori-alon-online-editor logoisrael-film-fund logo
edit-studios logoescape-room logo
fitussi-on-air logo

Screening Groups

Group A
Screening on 1 July (Wednesday) @ 19:00

Change Focus, סטיב פיטוסי
Cow to Beef, ירין בריר
Pulke, אסף רז
S.S, דניאל (סאלי) סלוניקו
Save Ferris, טל בן עזרא
The Grip Brothers, דורון שרייבר
מכללת פסגות כרמיאל, עידו טואג
עיינותים, איתמר הדרי
״הזוג המוזר״, אורי זעירא

Group B
Screening on 1 July (Wednesday) @ 21:00

ALPHA, שני שוברט
kakawa, רונן נאור
One More Take, Alisa Itskova
Running Gag, אוהד אפרת
סיקוונס - Sequence, רותם פדידה
שקל תשעים, יובל גור
חמודות, מיכאלה ענב
השכנים, מריה רוזנבלט
החברים של אורי, אורי שיין

Group C
Screening on 2 July (Thursday) @ 19:00

Film the system, נטע אבן
REC Point, אליסה גור
The UnFilmAble, אדם רובסון
תג'אדלניש, מוחמד אבו-שעלי
ז׳ בתמוז, אדם בלופרב
חלב פריך, Yoav Oshri
דורבנות, אסף שגיא
הגרבילים, אברהם ארנסון
הייבורי, נדב חן

Group D
Screening on 2 July (Thursday) @ 21:00

Evil Sun Productions, גיא בוסקו
H.264, יונתן קובץ'
אייס קפה, אור יהל
סיפורים מארגז החול, טל שמחס
פם פרם פם, דורי ריבקין
פיצי פרודקשין, אייל קנטור
תוצרת בית, תם גמליאלי
ליגת הצדק, תומי אשר
הגן הזואולוגי, יונתן קסלר

Group E
Screening on 3 July (Friday) @ 12:00

4T8, אידן שטדלר
half a donkey, daniel najenson
inglourious pancaks, יונתן כתב
Lydian Productions, יהונתן בלוך
Rabbit Hole Pictures, רוי מנדל
Stardust, הדס וייסמן
Youdude, יהל ליפשיץ
שלוש, יהודה עצבה
חפשנוס הפקות, אסף שחם

Group F
Screening on 3 July (Friday) @ 14:00

Since48, תומר לוין
Sundance Kids, Jonathan Stein
The Bar Mitzvah Boys, יאיר אגמון
The Cinema & TV Club, ערוה מסארווה
The Russhings, Lily Dau
קונג פו חלבה, שוהם גלס
רוקמי החלומות, עופר שפר
תנו לי רעש, איתי ירקוני
הפנר הפקות, עומר אבנטוב

Important Message: Copycat Disclaimer

Copyright © 2001-2015 48 Hour Film Project, Inc. All Rights Reserved