The 48 Hour Film Project

The Israel 48 Hour Film Project

The Judges Have Spoken!

Our panel of judges has made its decision. Congratulations to all of the filmmakers and teams who participated. We are proud to announce our winners!

פרס 48 על שימוש מקורי במרכיבי החובה
אלרגיה חיובית, קבוצת בייקינג ברד

פרס היצירה הצעירה
7 דקות בגן עדן, קבוצת שקל תשעים

פרס המפיקים
קוואדרו, קבוצת 45+3

פרס חביב הקהל
משחק גורלי, קבוצת חיים בסרט

הסרט הטוב ביותר בעיר העתיקה
יגון, קבוצת דלק

מקום 2 הסרט הטוב ביותר בעיר העתיקה
המלאך השומר שלי, קבוצת דורבנות

לפסקול
סטטוס קוו, קבוצת אלסקה

Best Cinematography
אפקט האולקוס, קבוצת פיצי פרודקשן

Best Editing
הממלכה שלנו, קבוצת שיפט

Best Actor
זיאד קוואסמי - יגון, רונן דוידוב - ארץ עץ

Best Writing
למסמר את היד השנייה, קבוצת שפם

Best Directing
בלופס, קבוצת אופס

Runner Up for Best Film
אייל 2.1 , קבוצת לידיאן פרודקשנס

Best Film
יגון, קבוצת דלק



Israel 48HFP Links

   



Required Elements

Character  הדמות : אביב או אביגיל דבורקין, גנן / גננית (Aviv or Abigail Dvorkin, Gardner)
Prop  החפץ : דגל ( a flag)
Line  שורת הדיאלוג : לא ידעתי שאת/ה כל כך טוב/ה בזה (“I didn't know you'd be so good at this.”)

Our Organizers

greenproductions logo

Our Sponsors

jerusalemfilmtvfund logoisreal-noname-logo logo
jerusalemdevelopmentauthority logopond5-new logo
greenpanther logojerusalemcinematheque logo
makologo logoanovamusic logo
ozennewlogo logoeditlogo logo
db-Logo logoseatimelogo logo
rishon_logo logobird-sticker logo
newbluefx logowritebrothers logo
me-panuylogo logoisraelfilmfund logo
barbylogo logojerusalemlogo logo
daa2012 logogopro-logo logo
on-air logonoamyosef logo

Screening Groups

Group A
Screening on 25 June (Wednesday) @ 18:00

Chinese men, אור בן דוד
Mr. Pink, ליאור טיליס
simple, אלמוג ברזני
Thanatos, איתמר פרל
אגו הפקות, אדם רייק
ספונטנים בע"מ, רוית עזר
שקל תשעים, יובל גור
בלי סוכר, לאה נפי
גומרים הולכים, יוחאי רוטנברג

Group B
Screening on 25 June (Wednesday) @ 20:00

45+3, ירדן שגב
ALPHA, שני שוברט
Cortado, זואי טיגנר-האוס
oops, שמואל כהן
Thr Fishes, דביר ביבי
מתחת לאף, טלי וינקלר
אמצעים פיגורטיביים, רן סופר
פפירוס , יותם לביא
שיפט Shift, מתן ברקוביץ
דורבנות, אסף שגיא
הקומה הראשונה, נועה גלבוע

Group C
Screening on 26 June (Thursday) @ 18:00

Horizon, צחי בינר
Lydian Productions, יהונתן בלוך
S&M, מרק אוסטן
שפם, ערגה שילוני
למה לא, ג'ודית מרגי
טילונים, אלירן פלד
חיים בסרט, חופית סיגאוי
גורגונזולה, אביגיל ונטו
דחליל, עמית הגין

Group D
Screening on 26 June (Thursday) @ 20:00

Evil Sun Productions, גיא בוסקו
I.Q Productions, קובי רבי
LAMA, גל אלעד
salos, יהודה עצבה
Save Ferris , טל בן עזרא
Since 48, תומר לוין
מימד הפקות, גור שחר
קקי קורה, נמרוד מאיו
חרא הפקות, שקד זריהן
הסה דיגה פרודקשין, אלעד פרץ
הודור, גיל שטרנברג

Group E
Screening on 29 June (Sunday) @ 18:00

Running Gag, אוהד אפרת
אפס, אביב לייפר
אלסקה, אביחי קאמי סעדי
פוגלים נטו ברוטו, ענבל פוגל
פיצי פרודקשין, אייל קנטור
רגע, חגי אדוריאן
שנצ'ה Shnache, שרון קרייתי
חנה סנש והצנחנים, מאיה שחטר
חבקוק, עומר הררי
המלאכיות של אורה, מאי אלעזרה

Group F
Screening on 29 June (Sunday) @ 20:00

ALL IN Productions, Yonatan Weinstein
Baking Bread, עמיחי יניב
Down the rabbit hole, עינב מרקל
No Reasonבר סתיו, ליה הדרי
עירוני יד תל אביב, שירית פרץ
טריקולור, סטיב פיטוסי
דלק, יאיר אגמון
הנמרים הטנטטיביים, מיכאל נירגד גיא
הקדושים מירושלים, הלל גליקסברג