The 48 Hour Film Project

סרטים של 48 שעות – יִשְׂרָאֵל‎

See below for 2013 results.
For more information on 2014, click here...

השופטים אמרו את דברם!

צוות השופטים שלנו הגיע להחלטות ! מזל טוב לכל הזוכים, וברכות לכל הקבוצות שהשתתפו - עשיתם עבודה מדהימה. אנחנו שמחים להכריז על הזוכים !

לשימוש בדמות
"השחף" by שפת העבדים

לשימוש באביזר
"השחף" by שפת העבדים

לשימוש בשורת דיאלוג
"השחף" by שפת העבדים

Best use of Cinematic language
"איראניום: איך הפסקתי לפחד ולמדתי לאהוב את הפצצה האיראנית" by Karass

Audience Award
"Bloody Pizza" by ATA

לפס-הקול ולאפקטים
"תגידי רם" by הסה דיגה פרודקשין

לצילום
"ברדה" by מטקות

לעריכה
"אבאל'ה" by הנמרים הטנטטיביים

למשחק
"רשות השידור יואב ברלב" by אלינור גאלאש

לתסריט
"4-7 דקות" by המה נשמז

לבימוי
"שיעור אלים" by קונוקולים

הסרט הטוב -מקום שני
"היתר בנייה" by ORISUN

סרט 48 השעות הטוב בישראל
"חס איש" by גומרים הולכים

לינקים לתחרות בישראל

   



מרכיבי חובה

דמות  נועם או נועה ראובני, מורה (Noam or Noa Reuveni, Teacher)
חפץ  משקפיים (eyeglasses)
שורת תסריט  פעם זה היה אחרת ("It used to be different.")

מארגנים

cin logo
greenproductions logo

נותני חסות

nfct logo
ynet logoholonmediatheque logo
holon logotaasiya logo
anovamusic logogopro logo
nanuchka logobarby logo
adobe logonanoceka logo
shpriziyamit logojumpcut logo
seatime logofuntime logo
fitussionair logoimpro logo
yotzerhouse logodraftrishon logo
cinepost logofrank logo
israel logomaccabee logo

בתי הקרנה

הקרנה בית A
17 באוקטובר (יום חמישי) @ 19:00

47:59, יניב חפץ
ATA, איגור קרסוביצקי
Clear Frame, שגיא נברו
Doron, דורון סרי
No-Sense, תום גביש
Running Gag, אוהד אפרת
תרבונבוט, עידו חן
תה חם, דניאל גינדיס
הפקות לגבות, גל קלדרון
הפוזיקים, רות ורצברגר

הקרנה בית B
17 באוקטובר (יום חמישי) @ 21:00

70% סטייל, ניתאי פישר
Others, אבי גמליאל
מוכה ירח, צליל בר מוחה
קופסת שלמה, דורי ריבקין
שואו טיים, שחר ינובסקי
שיבר, שחר שרביט
חרא הפקות, יונתן גולן
גומרים הולכים, יוחאי רוטנברג
גונו הפקות, רועי גולגמן
דוברי הקיבוץ, מתן נשר

הקרנה בית C
18 באוקטובר (יום שישי) @ 12:00

Evil Sun Productions, גיא בוסקו
SALY, יואב בנדר
The Knights Who Say Ni, Yotam Kushnir
the storytellers, ilya kutuzov
z-bee, אילן ארנון
אלינור גאלאש, הדר מורן
איזופוס aesop, ohad winkler
נוסעי המחלקה השלישית, דניאל ולדמן
המה נשמז, אסף בנימין
העושים עם זה ג'אנגלינג, רועי מייזל
יאסו!!!, אורי שין

הקרנה בית D
18 באוקטובר (יום שישי) @ 14:00

Karass, אודי קצמן
PseudoGroup, דור רז
Tripod Machine Gun Productions, מיה סגל
מידאס, יעקב ידידוביץ
קאסה דה אידאס cassa de ideas, מאיר ביטון
קולנוקולים48, שון פוגל
תפרחות, אורי בורג
חלב פריך, Yoav Oshri
כיסא , Yoni Heuberger

הקרנה בית E
19 באוקטובר (יום שבת) @ 17:00

Skizzenblock, Liad Berkovitch
The zaguri's, עינב זגורי
אניסיה, אניסיה אפק
עירוני יד תל אביב, שירית פרץ
פאוזה, יגאל אוחנה
קיבוץ סינמטי, חן שרון
שלוש, יהודה עצבה
תסמונת הקיפודור, ניתאי גת
הנמרים הטנטטיביים, מיכאל נירגד גיא
הגמוניה, Alon Judkovski

הקרנה בית F
19 באוקטובר (יום שבת) @ 19:00

Green Team, eyal B
Lior Productions, ליאור ברלין
notepad, דניאל גיטמן
ORISUN, אורי אמיתי
satirically correct, דור אנג'ל
Tabula Rasa Productions, Erez Eisenstein
משדע, מיקי לוי
קוגל תקשורת, טל שמחס
טלויזה קהילתית כפר סבא, אתי רודוב
הפעם הראשונה, מרסל כהן

הקרנה בית G
19 באוקטובר (יום שבת) @ 21:00

DRAION, סטיב פיטוסי
Lydian Productions, יהונתן בלוך
pechkovits productions, zuriel berkovits
YouDude, יהל ליפשיץ
מטקות, יוגב יפת
פרדיגמה, ענת סעד
פיצי פרודקשין, אייל קנטור
צפרדעי הפאנק, עמרי שפצר
שפת העבדים, מקס שלומוביץ
הסלמון הזהוב, גדי רימר
הדו לשוני ירושלים, רן מלמד

הקרנה בית H
20 באוקטובר (יום ראשון) @ 21:00

420, דורין שוורצמן
PDDnos, שרה חתוכה
קשת, גלעד גורדון
רגע עם דולי, אבי סימן-טוב
לחם תרד / spinach bread, ניר אשד
חסה חסה, יובל מעיין
גבירותי ורבותי, אדם בלופרב
דורבנות, אסף שגיא
הסה דיגה פרודקשין, אלעד פרץ
החסונים, גיא וסרמן
ירוק @ ג'וסי הפקות, אלחנדרו ספדייה