Israel 24 - 26 June 2015

השופטים אמרו את דברם!

צוות השופטים שלנו הגיע להחלטות ! מזל טוב לכל הזוכים, וברכות לכל הקבוצות שהשתתפו - עשיתם עבודה מדהימה. אנחנו שמחים להכריז על הזוכים !

לשימוש בדמות
מעצר, בית: של קבוצת רוקמי החלומות

לשימוש באביזר
על כל אב: של קבוצת הגן הזאולוגי

לשימוש בשורת דיאלוג
קאט: של קבוצת 4T8

השימוש בז'אנר
האחד מי יודע? של קבוצת The UnFilmAble

פרס חביב הקהל
אג'ואים בחורף: של קבוצת Save Ferris

פרס העיר העתיקה
על חטא: של קבוצת Since 48

פרס למוסיקה מקורית
יואב שמש: על הסרט עינב של קבוצת השכנים

לצילום
של קבוצת קונג פו חלבה No Eskype רני אבידן: על הסרט

לעריכה
מיני מנטל: של קבוצת The Bar Mitzva Boys

השחקנית
רותם כרמלי: על הסרט מעצר, בית של קבוצת רוקמי החלומות

השחקן
תומר שרון: על הסרט מעצר, בית של קבוצת רוקמי החלומות

לתסריט
ציון לשבח: של קבוצת פיצי פרודקשין

לבימוי
של קבוצת קונג פו חלבה No Eskype רני אבידן ושוהם גלס: על הסרט

הסרט הטוב -מקום שני
מעצר, בית: של קבוצת רוקמי החלומות

סרט 48 השעות הטוב בישראל
מיני מנטל: של קבוצת The Bar Mitzva Boys


לינקים לתחרות בישראל




מרכיבי חובה

דמות  Yoni or Yael Keinan, Money Exchanger (יוני או יעל קינן, חלפן/נית כספים)
חפץ  a hanger (קולב)
שורת תסריט  "Isn't he from Jerusalem?" (הוא לא מירושלים?)

מארגנים

the-jerusalem-development-authority logogreen-productions-small logo
jerusalemfilmtvfund logojerusalem-muni logo
jerusalem2 logo

נותני חסות

teva logo
look-at logotarya logo
maccabee-beer logojerusalem-film-festival logo
angel-bakery logomakologo logo
jerusalemcinematheque logothe-hive-pro logo
db-studios logogo-pro logo
daa logostudio-productions logo
draft-rishon logonahlieli logo
the-third-ear logopond5-new logo
moviemagicsw logoshalev-soft logo
nissan-nativ logozinko-studios logo
ori-alon-online-editor logoisrael-film-fund logo
edit-studios logoescape-room logo
fitussi-on-air logo

בתי הקרנה

הקרנה בית A
01 ביולי (יום רביעי) @ 19:00

Change Focus, סטיב פיטוסי
Cow to Beef, ירין בריר
Pulke, אסף רז
S.S, דניאל (סאלי) סלוניקו
Save Ferris, טל בן עזרא
The Grip Brothers, דורון שרייבר
מכללת פסגות כרמיאל, עידו טואג
עיינותים, איתמר הדרי
״הזוג המוזר״, אורי זעירא

הקרנה בית B
01 ביולי (יום רביעי) @ 21:00

ALPHA, שני שוברט
kakawa, רונן נאור
One More Take, Alisa Itskova
Running Gag, אוהד אפרת
סיקוונס - Sequence, רותם פדידה
שקל תשעים, יובל גור
חמודות, מיכאלה ענב
השכנים, מריה רוזנבלט
החברים של אורי, אורי שיין

הקרנה בית C
02 ביולי (יום חמישי) @ 19:00

Film the system, נטע אבן
REC Point, אליסה גור
The UnFilmAble, אדם רובסון
תג'אדלניש, מוחמד אבו-שעלי
ז׳ בתמוז, אדם בלופרב
חלב פריך, Yoav Oshri
דורבנות, אסף שגיא
הגרבילים, אברהם ארנסון
הייבורי, נדב חן

הקרנה בית D
02 ביולי (יום חמישי) @ 21:00

Evil Sun Productions, גיא בוסקו
H.264, יונתן קובץ'
אייס קפה, אור יהל
סיפורים מארגז החול, טל שמחס
פם פרם פם, דורי ריבקין
פיצי פרודקשין, אייל קנטור
תוצרת בית, תם גמליאלי
ליגת הצדק, תומי אשר
הגן הזואולוגי, יונתן קסלר

הקרנה בית E
03 ביולי (יום שישי) @ 12:00

4T8, אידן שטדלר
half a donkey, daniel najenson
inglourious pancaks, יונתן כתב
Lydian Productions, יהונתן בלוך
Rabbit Hole Pictures, רוי מנדל
Stardust, הדס וייסמן
Youdude, יהל ליפשיץ
שלוש, יהודה עצבה
חפשנוס הפקות, אסף שחם

הקרנה בית F
03 ביולי (יום שישי) @ 14:00

Since48, תומר לוין
Sundance Kids, Jonathan Stein
The Bar Mitzvah Boys, יאיר אגמון
The Cinema & TV Club, ערוה מסארווה
The Russhings, Lily Dau
קונג פו חלבה, שוהם גלס
רוקמי החלומות, עופר שפר
תנו לי רעש, איתי ירקוני
הפנר הפקות, עומר אבנטוב

Important Message: Copycat Disclaimer

Copyright © 2001-2015 48 Hour Film Project, Inc. All Rights Reserved