The 48 Hour Film Project

סרטים של 48 שעות – יִשְׂרָאֵל‎

השופטים אמרו את דברם!

צוות השופטים שלנו הגיע להחלטות ! מזל טוב לכל הזוכים, וברכות לכל הקבוצות שהשתתפו - עשיתם עבודה מדהימה. אנחנו שמחים להכריז על הזוכים !

פרס 48 על שימוש מקורי במרכיבי החובה
אלרגיה חיובית, קבוצת בייקינג ברד

פרס היצירה הצעירה
7 דקות בגן עדן, קבוצת שקל תשעים

פרס המפיקים
קוואדרו, קבוצת 45+3

פרס חביב הקהל
משחק גורלי, קבוצת חיים בסרט

הסרט הטוב ביותר בעיר העתיקה
יגון, קבוצת דלק

מקום 2 הסרט הטוב ביותר בעיר העתיקה
המלאך השומר שלי, קבוצת דורבנות

לפסקול
סטטוס קוו, קבוצת אלסקה

לצילום
אפקט האולקוס, קבוצת פיצי פרודקשן

לעריכה
הממלכה שלנו, קבוצת שיפט

השחקן
זיאד קוואסמי - יגון, רונן דוידוב - ארץ עץ

לתסריט
למסמר את היד השנייה, קבוצת שפם

לבימוי
בלופס, קבוצת אופס

הסרט הטוב -מקום שני
אייל 2.1 , קבוצת לידיאן פרודקשנס

סרט 48 השעות הטוב בישראל
יגון, קבוצת דלק



לינקים לתחרות בישראל

   



מרכיבי חובה

דמות  הדמות : אביב או אביגיל דבורקין, גנן / גננית (Aviv or Abigail Dvorkin, Gardner)
חפץ  החפץ : דגל ( a flag)
שורת תסריט  שורת הדיאלוג : לא ידעתי שאת/ה כל כך טוב/ה בזה (“I didn't know you'd be so good at this.”)

מארגנים

נותני חסות

בתי הקרנה

הקרנה בית A
25 ביוני (יום רביעי) @ 18:00

Chinese men, אור בן דוד
Mr. Pink, ליאור טיליס
simple, אלמוג ברזני
Thanatos, איתמר פרל
אגו הפקות, אדם רייק
ספונטנים בע"מ, רוית עזר
שקל תשעים, יובל גור
בלי סוכר, לאה נפי
גומרים הולכים, יוחאי רוטנברג

הקרנה בית B
25 ביוני (יום רביעי) @ 20:00

45+3, ירדן שגב
ALPHA, שני שוברט
Cortado, זואי טיגנר-האוס
oops, שמואל כהן
Thr Fishes, דביר ביבי
מתחת לאף, טלי וינקלר
אמצעים פיגורטיביים, רן סופר
פפירוס , יותם לביא
שיפט Shift, מתן ברקוביץ
דורבנות, אסף שגיא
הקומה הראשונה, נועה גלבוע

הקרנה בית C
26 ביוני (יום חמישי) @ 18:00

Horizon, צחי בינר
Lydian Productions, יהונתן בלוך
S&M, מרק אוסטן
שפם, ערגה שילוני
למה לא, ג'ודית מרגי
טילונים, אלירן פלד
חיים בסרט, חופית סיגאוי
גורגונזולה, אביגיל ונטו
דחליל, עמית הגין

הקרנה בית D
26 ביוני (יום חמישי) @ 20:00

Evil Sun Productions, גיא בוסקו
I.Q Productions, קובי רבי
LAMA, גל אלעד
salos, יהודה עצבה
Save Ferris , טל בן עזרא
Since 48, תומר לוין
מימד הפקות, גור שחר
קקי קורה, נמרוד מאיו
חרא הפקות, שקד זריהן
הסה דיגה פרודקשין, אלעד פרץ
הודור, גיל שטרנברג

הקרנה בית E
29 ביוני (יום ראשון) @ 18:00

Running Gag, אוהד אפרת
אפס, אביב לייפר
אלסקה, אביחי קאמי סעדי
פוגלים נטו ברוטו, ענבל פוגל
פיצי פרודקשין, אייל קנטור
רגע, חגי אדוריאן
שנצ'ה Shnache, שרון קרייתי
חנה סנש והצנחנים, מאיה שחטר
חבקוק, עומר הררי
המלאכיות של אורה, מאי אלעזרה

הקרנה בית F
29 ביוני (יום ראשון) @ 20:00

ALL IN Productions, Yonatan Weinstein
Baking Bread, עמיחי יניב
Down the rabbit hole, עינב מרקל
No Reasonבר סתיו, ליה הדרי
עירוני יד תל אביב, שירית פרץ
טריקולור, סטיב פיטוסי
דלק, יאיר אגמון
הנמרים הטנטטיביים, מיכאל נירגד גיא
הקדושים מירושלים, הלל גליקסברג