Israel 26 - 28 July 2017

בקרוב נכריז על הזוכים

בשלב זה שלושת שופטי התחרות מתדיינים מי יהיו הסרטים הזוכים לשנת 2017. ניתן לזכות שכמה קטגוריות שונות בינהן, הסרט הטוב ביותר, שיזכה את הקבוצה שלו באפשרות לייצג את ישראל בתחרות 48 שעות הבין-לאומית ולזכות בתואר הסרט הטוב ביותר של תחרות 48 שעות העולמית לשנת 2017


אלמנטי החובה

  • Character: יסמין או יניב ברזני פורץ מנעולים (Yasmin or Yaniv Barazani, Locksmith)
  • Prop: זר פרחים (a bouquet of flowers)
  • Line: "כמה חיכיתי ליום שבת" ("How I waited for this weekend")

Premiere Screenings

כרטיסים: 30.00 ILS לרכישה
Tue, 1 Aug 2017
סינמטק תל-אביב
שפרינצק 2, תל אביב

קבוצות הקרנה

קבוצה

לרכישת כרטיסים    

הסרטים מופיעים לפי א-ב ולא לפי סדר ההקרנה

  • Alpha Onward Salvatore Natale
  • Anzio lidor anzio
  • Dolly and The Sheeps צחי שרון
  • Pulke Productions אסף רז
  • הפקות לגבות יונתן קסלר
  • טופו הפקות אייל קנטור
  • מלבי נוי לוין
  • סלאדינקי שרון בורשטיין - ביצ'צ'י
  • קוקיז תומר וינברג
  • תוצרת בית תם גמליאלי

קבוצה

לרכישת כרטיסים    

הסרטים מופיעים לפי א-ב ולא לפי סדר ההקרנה

  • KalaBasa יואב שטיבלמן
  • scissors sisters אור בן דוד
  • המכשירים Michal Attias
  • זאב זאב שמעון ראיצ'יק
  • טים ברוקלין lior burg
  • ליסבון הפקות יעקב ידידוביץ
  • צוות גיף יובל בר-און
  • צליל ורועי צליל שגיב
  • קלימנג'ורו דותן גור
  • תן חיוך הכל לטובה טל צירין

קבוצה

לרכישת כרטיסים    

הסרטים מופיעים לפי א-ב ולא לפי סדר ההקרנה

  • Anonymous צוק בן צבי
  • Gato negro יעל ארד צפריר
  • Goshen Animation Studios Nachman Goshen
  • Libra אלעד פרץ
  • The Bar Mitzva Boys יאיר אגמון
  • סיקוונס רותם פדידה
  • פרשי האפוקליפסה יהונתן יאיר
  • קאצ׳ינגוס הפקות אופיר שריף

קבוצה

לרכישת כרטיסים    

הסרטים מופיעים לפי א-ב ולא לפי סדר ההקרנה

  • "רד-מד" אורלי לוס שלולשוילי
  • Cat Power דור לוי
  • Chick flick רות סגל
  • Magic Creations alon levy
  • Pizza Productions Omer Cédric Ziv
  • Red Point אליסה גור
  • Save Ferris טל בן עזרא
  • TARNEGOL MAN gev elmaleh
  • the ladies maayan sulami
  • weird tomato ohad winkler
  • Yellow chicken Ofira Yitzhak
  • המוגזמירים עמית גרנט

קבוצה

לרכישת כרטיסים    

הסרטים מופיעים לפי א-ב ולא לפי סדר ההקרנה

  • apaners Noam Fainer
  • btawe48 elizabeth kon
  • MB Production guy britzman
  • Mogia eran wolfson
  • Shonot michal dudai
  • THE NERDETTES שרון בן-טובים
  • אייזיק ולוסי aizik kino
  • דורבנות אסף שגיא
  • חומוס בפיתה Yarin Zemer
  • מועדון הטראש גל קדוש

קבוצה

לרכישת כרטיסים    

הסרטים מופיעים לפי א-ב ולא לפי סדר ההקרנה

  • BANANA שרוליק פניאל
  • Liran's team Liran David
  • White Mirror Oz Kaufman
  • אווירטוסט Ron Baranov
  • גומרים הולכים yochai hadad
  • ח' וע' הפקות אורי גיל
  • כיף-כף אורי דגן
  • מכללת פסגות בר ברוושטיין
  • סאבוש יהודה עצבה
  • סרטים ועוגיות אור יהל

קבוצות ההקרנה טרם נקבעו

לרכישת כרטיסים    

הסרטים מופיעים לפי א-ב ולא לפי סדר ההקרנה

  • CactuCalyptus גיא קוסובסקי
  • CD GROUP אבי סידי
  • Clear frame שגיא נברו
  • Kleptomania אדר רביב
  • דספסיטו מתיאס חימנס נייבלט
  • הקבוצה אלון בר
  • טאקי סגור אברהם ארנסון
  • שלוש שלוש חמש תשע מיכאל אללו
  • שם זמני Shira Foigel

Important Message: Copycat DisclaimerPrivacy Policy

Copyright © 2001-2017 48 Hour Film Project, Inc. All Rights Reserved