Warszawa, Polska 28 - 30 wrzesień 2018

Niebawem poznamy Zwycięzców...

Nasi jurorzy właśnie pracują nad wyłonieniem tegorocznych zwycięzców. Nagrody zostaną przyznane i wręczone w kilkunastu kategoriach, w tym za Najlepszy Film, który będzie reprezentować Warszawa podczas światowego finału Filmapalooza i walczyć o nagrodę  Najlepszego Filmu 48HFP 2018.


Wymagane elementy

  • Bohater: Michalina or Michał Potop, policjant/policjantka (Michalina or Michał Potop, police officer)
  • Rekwizyt: młotek (a hammer)
  • Tekst: "Wszystko musi mieć swoje miejsce." ("Everything must have its place.")

Podział grup na dni projekcji

Grupa A wtorek, 9 październik 2018 @ 20:30
Kino Elektronik

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Enigma Pictures Włodzimierz Kościuszko
  • KMT.art Film Brunon Hawryluk
  • Mordy48 Marek Mogilski
  • Na zdrowie Grzegorz Porzezinski
  • NARKODOLAR Piotr Czekalski
  • Neskam Studio Łukasz Małecki
  • Odtrąceni przez Langustę Aleksander Kwapień
  • Rodapeli Franciszek Porayski-Pomsta
  • Rękodzieło dla Seniorów Artur Leszczyński
  • Team Tim Barbara Pospieszalska
  • The Mad Nomads Andrea Lasota
  • To Inspire Szymon Nawrat
  • Ukiyo-e Daniel Szajdek
  • Zapis Fonetyczny Dariusz Dziewięcki

Grupa B środa, 10 październik 2018 @ 20:30
Kino Elektronik

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Aruan Rafał Hencel
  • Avid Hooligans Marcin Sołtysik
  • Back At What Air Foul Joanna Chabrowska
  • Deadly serious Ali Kwiatkowska
  • Donut Dancers Zofia Urbanek
  • G.F. Parasol Janek Józefowski
  • Grupa Artystów Niezależnych Mateusz Ciągło
  • Grupa Filmowa Deadline Maria Gmurczyk
  • Hubert Schubert Gustaw Kolanowski
  • Lupa Studio Ludwika Waszkiewicz
  • Majesty Julia Gawarecka
  • Myśli z kauczuku Małgorzata Szubartowska
  • NACO POCO Interglobal Paweł Suliga
  • Plan B Gaweł Józefczuk
  • Urodzeni Mordercy Wiktoria Bednarczyk
  • Weterani UTV Łukasz Noszczak
  • Zbezczeszczenie cietrzewia Maciej Sowilski

Grupa C czwartek, 11 październik 2018 @ 20:30

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • AFEKT Julia Gierszon
  • After Marta Sundmann
  • Do Things Jan Powaga
  • G. F. Amatorzy Andrzej Kamiński
  • Gili Gili Karolina Szczypek
  • GreenHorns Patrycja Bartula-Jakubowska
  • GÓRĄŻACY Magdalena Dąbek
  • Kameralni Błażej Charyton
  • KAwa MERA Julia Stencel
  • Kofeina Michał Mandecki
  • MB Group Films Marcin Golab
  • Mega Machines Joanna Dembek
  • NIEZBYT Agata Steifer
  • Siostrzency Paula Stepczynska
  • Too weak to sleep Paweł Cichoński
  • Zimny Stan Tomasz Mróz
  • Znamy się tylko z widzenia Aleksandra Fronczak

Grupa D piątek, 12 październik 2018 @ 20:30

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Bez Ciśnienia Patrycja Szczerbińska
  • Cherry Filmset Patrycja Mioduchowska
  • Ekipa Moliera Maciej Mitręga
  • GF Klaps Yelyzaveta Sokolovska
  • Improwokacja Kacper Senkowski
  • Maciej Bierut Maciej Bierut
  • Marleshgo Kamil Gołąb
  • NiePOVażni Kajetan Oledzki
  • Panda Film Studio Michał Bartosiński
  • Pepefa Adam Jędral
  • Skarpark Łukasz Jędrzejewski
  • Spokojnie Obserwując Szczypiorek Łukasz Janicki
  • Storyboard Cowards Magda Malejko
  • Szybcy Marcin Zając
  • Windows Movie Maker Łukasz Fiurst

Podział grup na dni projekcji zostanie podany wkrótce.

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Bierz i kręć Jarosław Czajkowski
  • Recall Adam Chrupczak

Ważne wiadomości: Wyłączenie odpowiedzialności wobec skopiowanych formatów konkursuPrivacy Policy

Prawa autorskie © 2001-2018 48 Hour Film Project, Inc. Wszystkie Prawa Zastrzeżone