The 48 Hour Film Project

The Warsaw 48 Hour Film Project

See below for 2011 results.
For more information on 2014, click here...

The Judges Have Spoken!

Our panel of judges has made its decision. Congratulations to all of the filmmakers and teams who participated. We are proud to announce our winners!

Best Use of Character
Subkultura Disco - „Dowód”

Best Use of Prop
Grupa 230 V - „Dopalacz”

Best Use of Line
Subkultura Disco - „Dowód”

Best Use of Genre
Mechaniczna Cytryna - „Akwarium”

Best Cinematography
Alpha Team - „Ashes” dla Macieja Rytera

Best Editing
Atractiff Media - „Odwrócony” dla Mariusza Kuczewskiego

Best Actor
Grupa Twórcza – „Sałatka z bakłażana” dla Jarka Witaszczyka

Best Writing
Charlie Belman – „Kolacja”

Best Directing
Mechaniczna cytryna – „Akwarium” dla Marcina Aziukiewicza

Best Film
Grupa Twórcza – „Sałatka z bakłażana”


Warsaw 48HFP Links

   

[polski]



Elements

Character: Tadeusz lub Teresa Turoń, pisarz/pisarka (Writer)
Prop: bakłażan (an aubergine)
Line of Dialogue: "Załóż swoje okulary, bo będę tańczyć w płomieniach." (Put on your glasses cause I'll be dancing in the flames.)



Our Organizers


Our Partners



Screening Groups

Group A
Screening on Monday, October 24th, 19:00

Ale Low Productions, Paweł Piotrowski
Atractiff Media, Mariusz Kuczewski
Black Rabbit, Wojtek Jeżowski
Blood Simple Films, Adam Puciłowski
Butter Film Production, Maciej Słowiński

Group B
Screening on Tuesday, October 25th, 19:00

WSZYSTKIE FILMY Z GRUPY WYŚWIETLANE SĄ W OBU MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE, JEDNAK ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ LICZBĘ CZŁONKÓW EKIP (I ZNAJOMYCH) PROSIMY O PRZYJŚCIE DO MIEJSCA ZGODNEGO Z HARMONOGRAMEM.

Nowy Wspaniały Świat:
Charlie Belman, Franciszek Lubicz- Łapiński
Cinecitta, Igor Brejdygant
Grupa 230 V, Mateusz Olszewski
Grupa Twórcza, Piotr Krzemieniewski

Dobranocka:
Ha & friends, Aleksander Sochoń
IMAGINARIUM, Magdalena Kondrakowicz
Poza konkursem:
Kameralni, Wojtek Murawski

Group C
Screening on Wednesday, October 26th, 19:00

WSZYSTKIE FILMY Z GRUPY WYŚWIETLANE SĄ W OBU MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE, JEDNAK ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ LICZBĘ CZŁONKÓW EKIP (I ZNAJOMYCH) PROSIMY O PRZYJŚCIE DO MIEJSCA ZGODNEGO Z HARMONOGRAMEM.

Nowy Wspaniały Świat:
Last Minute Productions, Wojciech Męczyński
LAUGH.PL, Marcin Ryszard Kraszewski
mastercadr, Sara Bustamante- Drozdek

Powiększenie:
Mechaniczna Cytryna, Norbert Kowalczyk-Turowski
Moshi Group, Katarzyna Moszkowska
Niedzielni Filmowcy, Marcin Hendiger
Poza konkursem:
Nieformalni, Rafał Sadowski

Group D
Screening on Thursday, October 27th, 19:00

WSZYSTKIE FILMY Z GRUPY WYŚWIETLANE SĄ W OBU MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE, JEDNAK ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ LICZBĘ CZŁONKÓW EKIP (I ZNAJOMYCH) PROSIMY O PRZYJŚCIE DO MIEJSCA ZGODNEGO Z HARMONOGRAMEM.

Solec:
Nope!, Paweł Miłkowski
Popkultura, Michał Wroński
R5Films, Katarzyna Ferenc
Poza konkursem:
Rzadka Kupa, Radek Szaraniec

1500m2 do wynajęcia:
SIERRAALFA, Filip Falandysz
Sophisma Pictures, Karol Flont
Subkultura Disco, Albert Banaszczak
Szybka Akcja, Marcin Randall Nowakowski
Teatr Młody, Kamil Kapluk

Group E
Screening on Friday, October 28th, 19:00

WSZYSTKIE FILMY Z GRUPY WYŚWIETLANE SĄ W OBU MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE, JEDNAK ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ LICZBĘ CZŁONKÓW EKIP (I ZNAJOMYCH) PROSIMY O PRZYJŚCIE DO MIEJSCA ZGODNEGO Z HARMONOGRAMEM.

Solec:
TRZYNAŚCIE, Aleksandra Molak
Weź To Nakręć, Katarzyna Domitrz
WEŹ TO NAK[REC] - the second, Tomasz Soliński
Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershot, Jan Zając
Poza konkursem:
5D Team, Paweł Gołąb

MiTo:
La dolce vita!, Piotr Buszewski
zwx20, Maciej Kuziemski
Alpha Team, Jakub Michalczuk
Poza konkursem:
z Warszawy, Jan Wiśniewski
WTF, Barbara Flur