Warszawa, Polska 25 - 27 wrzesień 2015

Przygotuj się na niezwykłe wyzwanie!

Weekend? 25 - 27 wrzesień 2015

Wyzwanie? Zrobić film w 48 godzin!

Filmowcy z miasta Warszawa, PL, a może i całej Polski będą ze sobą konkurować, żeby sprawdzić kto z nich zrobi najlepszy film krótkometrażowy w jedyne 48 godzin. Zwycięzca zmierzy się z filmami z całego świata podczas Filmapalooza 2016 i będzie mieć szansę na Grand Prix oraz pokaz swojego filmu podczas Cannes Film Festival 2016, Court Métrage.


Gatunki Elementy FAQ


Opłaty rejestracyjne

  • Regularna rejestracja: 190 PLN/ekipa kończy się wt, 15 wrzesień
  • Późna rejestracja: 230 PLN/ekipa kończy się pt, 25 wrzesień
Zarejestruj swoją ekipę już teraz!Chcesz dołączyć do ekipy?

Warsztaty scenariuszowe i prawne

sb, 19 wrzesień 2015 @ 10:00 - 18:00
Mazowiecki Instytut Kultury
Elektoralna 12, Warszawa, Poland

Warsztaty producenckie i testy GoPro

nd, 20 wrzesień 2015 @ 10:00 - 18:00
Mazowiecki Instytut Kultury
Elektoralna 12, Warszawa, Poland

Kickoff

pt, 25 wrzesień 2015 @ 18:00 - 19:00
Mazowiecki Instytut Kultury
Elektoralna 12, Warszawa, Poland

Dropoff

nd, 27 wrzesień 2015 @ 17:00 - 21:00
Film należy oddać do godziny 19:30, żeby został przyjęty.
Mazowiecki Instytut Kultury
Elektoralna 12, Warszawa, Poland

Projekcje konkursowe

Bilety: 5 PLN PLN Kup
Grupa A: wt, 29 wrzesień 2015 @ 20:30
Grupa B: śr, 30 wrzesień 2015 @ 20:30
Grupa C: czw, 1 październik 2015 @ 20:30
Kino Luna
Marszałkowska 28, Warszawa, Poland

Gala Wręczenia Nagród

sb, 3 październik 2015 @ 20:00
Mazowiecki Instytut Kultury
Elektoralna 12, Warszawa, Poland

Ekipy biorące udział w konkursie

Te ekipy podjęły wyzwanie i będą kręcić krótkie filmy w jedyne 48 godzin podczas 48HFP Warszawa!

  • À propos Agnieszka Jędrzejewska
  • BB Dariusz Bochenek
  • Bez Klapsa Productions Jakub Nurzyński
  • Brothers In Arms Karol Baluta
  • Cinema Pronto Jakub Siedlecki
  • Dojrzałe Pomidory Konrad Lang
  • Dzieci Taty Tasiemki Julia Kunikowska
  • Dzwonki Agnieszka Sulikowska
  • Filmpointy Jakub Sołtysiak
  • FOGs Paweł Suliga
  • FROM OZ PRODUCTION Elżbieta Kusz
  • Grupa 230v Łukasz Aleksandrowski
  • Grupa Hermetycznie Otwarta Mirosław Mamczur
  • Ipse Tomasz Stelmaski
  • KAMERALNI Błażej Charyton
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym Dawid Wiktorowski
  • Krakusy Arkadiusz Szuba
  • Kreatywni '15 Julia Hebdzyńska
  • Lata Talentu Aleksandra Bucholc
  • Lemniskata II Piotr Złotnicki
  • Los gatos y los perros Lena Jabłońska
  • Nadal Studio Bartek Rejdych
  • Nighthawks Production Julia Groszek
  • padro productions Beata Dakka
  • Pokręceni Marek Szymański
  • Praska Śmietanka Artur Pruziński
  • Przestań zaglądać mi przez ramię Julia Pawłot
  • SPA Szymon Dołmatow
  • Spokojnie Obserwując Szczypiorek Łukasz Janicki
  • ToInspire Katarzyna Oruba
  • White Dot Magdalena Szmit

Filmy z poprzednich lat

Ważne wiadomości: Wyłączenie odpowiedzialności wobec skopiowanych formatów konkursu

Prawa autorskie © 2001-2015 48 Hour Film Project, Inc. Wszystkie Prawa Zastrzeżone