Warszawa, Polska 22 - 24 październik 2021

Niebawem poznamy Zwycięzców...

Nasi jurorzy właśnie pracują nad wyłonieniem tegorocznych zwycięzców. Nagrody zostaną przyznane i wręczone w kilkunastu kategoriach, w tym za Najlepszy Film, który będzie reprezentować Warszawa podczas światowego finału Filmapalooza i walczyć o nagrodę  Najlepszego Filmu 48HFP 2021.


Wymagane elementy

  • Bohater: Edward/Ewa Piorun – elektryk/elektryczka (Edward /Eve Lightning - electrician / electrician)
  • Rekwizyt: doniczka (flowerpot)
  • Tekst: "Zrób tak, żeby było dobrze." ("Make it good.")

Podział grup na dni projekcji

Grupa A środa, 3 listopad 2021 @ 19:00
Kino Elektronik

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • CherryTV Jan Bobrowski
  • Cytryna i 4 Zbyszki Krzysztof Krajewski
  • Fumus Enim Blandit Michał Mandecki
  • Górążacy Magdalena Dąbek
  • Klub MATE 3 Konrad Czapski
  • Krakersy Aldona Hartwińska
  • Marakuja Studio Jakub Kądzielski
  • Mounty Studio Jan Górecki
  • MWM artfilm Piotr Zarzycki
  • Na Poczekaniu Alan Wiśniewski
  • Niezniszczalni Robert Rolf
  • Przemytnicy Rzeżuchy Kamil Witkowski
  • The M.A.S.K. Bielsk Podlaski Mateusz Sacharzewski
  • The Noodleshoot Anatol Dziarski

Grupa B środa, 3 listopad 2021 @ 21:00
Kino Elektronik

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Aruan Rafał Hencel
  • Bund Joanna Bakoń
  • Cała para w film Sebastian Dziuban
  • Fabryka Szymon Pawletko
  • Golden Fogs Paweł Suliga
  • IMPAKT Agata Falkowska
  • Jeżyki 2.0 Mateusz Małkowski
  • KabFam Rafał Kabulski
  • Kameralni Błażej Charyton
  • Kult kacz Karolina Ciążkowska
  • PinkFlamingos Wojciech Kochański
  • Sodoma&Gomora Angelika Borchmann
  • Spokojnie Obserwując Szczypiorek Łukasz Janicki
  • Szwenk Anna Woźnica

Grupa C czwartek, 4 listopad 2021 @ 20:15
Kino Elektronik

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Crab Production Julia Szwarc
  • Grupa Filmowa Deadline Mikołaj Brożek
  • Grupa Filmowa Marabut Jakub Borkowski
  • Horyzont Emilian Godlewski
  • Kołchoz Andrzej Kamiński
  • MMM Elżbieta Kulczycka
  • Raz, Dwa... Cztery! Marcin Błaszczyk
  • Studio 208 Aleksander Krymski
  • Szybka Akcja Marcin Nowakowski
  • sŁodziaki Jakub Piech
  • ThatSourTeam Wiktoria Żochowska
  • The Fellowship of the Rigs Wojciech Szuster
  • Totoototam Mirosław Olędzki
  • Trauma Zuzanna Pastyrnak
  • Wiwulskiego Marta Moszkowska

Grupa D piątek, 5 listopad 2021 @ 20:30
Kino Elektronik

Kup bilety    

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Bawidło Damian Nieduziak
  • Chicken Milk Lech Ruczko
  • Cut the Cat Tomasz Berek
  • Drugi Plan Sabina Fox
  • Gęste Zwierzęta Roch Michnikowski
  • inSCENEity Dariusz Wardak
  • Kacper Senkowski's Lonely Hearts Club Band Kacper Senkowski
  • Kaliber 35mm Benedykt Dziarski
  • KINOGEDDON Aleksandra Dąbrowska
  • Millepatte & Tusenbein Production Ludwika Waszkiewicz
  • Niewypał Productions Robert Szcześniak
  • P*o c*o m*i t*o b*y*ł*o* Karol Jakóbczyk
  • Studio Hologram Tomek Wilczyński
  • Szerszy Kadr Paulina Kubica
  • Unfinished Breakfast Tymoteusz Głowacki

Podział grup na dni projekcji zostanie podany wkrótce.

Uporządkowane alfabetycznie, nie według kolejności wyświetlenia

  • Ada to nie wypada Artur Leszczyński
  • Brava okulo brilas Franciszek Kilarski
  • Kamper Michal Kidawa
  • Make it roll Joanna Róg
  • Toro Giallo Antoni Strawa
  • Wiewióreczki Jarosław Walaszczyński

Ważne wiadomości: Wyłączenie odpowiedzialności wobec skopiowanych formatów konkursuPrivacy Policy

Prawa autorskie © 2001-2021 48 Hour Film Project, Inc. Wszystkie Prawa Zastrzeżone